Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Великоростівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 00184322) був реорганізований і увійшов до складу Оратівської громади

Секретар сільської ради - Куклич Лариса Олексіївна

АВТОБІОГРАФІЯ

Куклич Лариса Олексіївна 22 липня 1983 року народження.

Громадянка України.

Народилась в селі Покутинці Віньковецького району Хмельницької області.

В 1989 році пішла навчатись в Лопатинську ЗОШ І-ІІ ступенів, закінчила 9 класів в 1998 році. В цьому ж році вступила в Монастирищенське ПТУ -25, де в 2001 році здобула повну загальну середню освіту і спеціальність «кравець» - 4-го розряду.

З 2001-2003 рік працювала в селі Лопатинка СВК «Мрія» - різноробочою.

Після, змінила своє місце проживання в зв’язку з одруженням.

В 2005 році вступила до Ілінецького коледжу ВДАУ на заочний відділ, де здобула спеціальність «Бухгалтерський облік» і кваліфікацію бухгалтера.

22.04.2005 року призначена секретарем виконавчого комітету, далі 21.10.2005 року – обрана секретарем Великоростівської сільської ради.

Так і на даний час працюю секретарем .

Безпартійна. Державних нагород немаю.

Раніше не судима.

Одружена з Куклич Петром Петровичем. Маю дві доньки – Куклич Юлію Петрівну 2003 року народження, Куклич Наталію Петрівну 2007 року народження.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування